Par mums

Mūsu komanda

Komanda ir mūsu spēks, lepnums un veiksmes garantija, tādēļ mūsu mērķis ir veicināt darbinieku personīgā un profesionālā potenciāla attīstīšanu kā nozīmīgu ikdienas sastāvdaļu. Mēs lepojamies ar savu mērķtiecību, neatlaidību un uzticamību, esam atvēri un atklāti, turam dotos solījumus un laikā nodrošinām augstas kvalitātes pakalpojumus. Viedokļu atšķirības mēs nesaskatām kā šķērsli darbam, bet gan novērtējam kā unikālās un neatkārtojamas vērtības, kas veido vienotu komandu.

Parādīt komandu

Mūsu Eiropas partneri

Talentor darbojas vairāk nekā 20 lielākajās Eiropas pilsētās un piedāvā augstas kvalitātes personāla atlases un personāla vadības konsultācijas. Viens no visstraujāk augošajiem pakalpojumiem ir starptautiskā kandidātu atlase, kas nodrošina augsti kvalificētus kandidātus pieprasītākajām vakancēm visā Eiropā. 

Uzzināt vairāk

Mūsu vērtības

Darbinieku piesaiste, attīstība un ilgtermiņa sadarbība ir būtisks Talentor panākumu priekšnosacījums. Talentor komandā ikviens tiek augti novērtēts, tādēļ uzņēmums iegulda ikviena darbinieka personīgā un profesionālā attīstībā, jo stabilas vērtības papildinātas ar kompetentu personāla vadības stratēģiju ir viens no vissvarīgākajiem rīkiem personāla atlases un personāla vadības konsultāciju biznesā. 

Lasīt vairāk